Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
Ana Sayfa / Eğitim Kadromuz​​​​​​​​
​Eğitim Ka​dromuz

Emin AKSOY

Yrd. Doç. Dr.

Tıp Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi, CASE Direktörü

Mehmet Emin Aksoy Sankt Georg Avusturya Lisesini bitirdikten sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1990 yılında mezun olmuştur. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile Hekimliği uzmanlık programını bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendislik Enstitüsünde Biyomedikal Mühendislik dalında master ve doktora derecesi almıştır. 2003 ve 2013 yılları arasında İstanbul Sağlık Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı yıllarda Biyomedikal Hizmetler şubesini ve ülkemizin ilk medikal simülasyon merkezi olan Simmerk’i kurmuştur. Bunun yanısıra Sağlık Bakanlığı I-Sim Sanal Hastane ve Tıp Eğitim Merkezi projesinde proje yürütücüsü olarak görev yapmıştır. 2013 yılından itibaren Acıbadem Üniversitesinde CASE(Center of Advanced Simulation and Education) adlı merkezin direktörlüğünü yürütmektedir.

CV'nin tamamı için tıklayın
Araştırma Alanları
Medikal Simülasyon Sistemleri Biyomalzemeler Sanal Öğrenme Projeleri
Doktora
Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendislik - Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Aile Hekimliği
Yüksek Lisans
Boğaziçi Üniversitesi Biyomedikal Mühendislik
Lisans
Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi
Lise
Sankt Georg Avusturya Lisesi

Dilek Kitapçıoğlu

Öğr. Gör. Dr.

CASE Direktör Yardımcısı

Dilek Kitapçıoğlu Üsküdar Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1996 yılında mezun olmuştur. T.C. Sağlık Bakanlığı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastaneside Anestezioyoloji ve Reanimasyon dalında uzmanlığını aldıktan sonra aynı hastanede uzman hekim olarak 2013 yılına kadar görev yapmıştır. 2007 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Sağlık Müdürlüğü Simmerk Medikal Simülasyon Merkezinin kurucuları arasında da yer alan Dilek Kitapçoğlu adıgeçen merkezin medikal simülasyon programları eğitim koordinatörlüğü görevini de 2013 yılına kadar üstlenmiştir. Bunun yanısıra Sağlık Bakanlığı I-Sim Sanal Hastane ve Tıp Eğitim Merkezi projesinin dizayn edilmesi safhasında rol almıştır. 2013 yılından itibaren Acıbadem Üniversitesi CASE(Center of Advanced Simulation and Education) adlı merkezde direktör yardımcısı ve medikal simülasyon programı koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.

CV'nin tamamı için tıklayın
Araştırma Alanları
Medikal Simülasyon, Tıp Eğitimi, Anestezi ve Yoğun Bakım
Doktora
T.C. Sağlık Bakanlığı - Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anesteziyoloji ve Yoğun Bakım Uxmanlık Programı
Lisans
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Lise
Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi

Feray GÜVEN

Öğr. Gör. Dr.

CASE Direktör Yardımcısı

Feray Güven Magosa Namık Kemal Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden 1978 yılında mezun olmuştur. T.C. Sağlık Bakanlığı Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastaneside Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları dalında uzmanlığını aldıktan sonra aynı hastanede başasistanlık, şef muavinliği ve eğitim görevlisi olarak 2013 yılına kadar görev yapmıştır. Ayrıca 2007 yılında kurulan T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Sağlık Müdürlüğü Simmerk Medikal Simülasyon Merkezinde pediyatrik simülasyon programları sorumlusu olarak görev yaparken T.C. Sağlık Bakanlığı Neonatal Resusitasyon Eğitimlerinde ve Yenidoğan Yoğun Bakım Hemşirelik Kurslarında eğitim sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2013 yılından Acıbadem Üniversitesi CASE(Center of Advanced Simulation and Education) adlı merkezde medical simülasyon programı koordinatörü olarak görevine devam etmektedir.

CV'nin tamamı için tıklayın
Araştırma Alanları
Pediyatrik Yoğun Bakım Medikal Simülasyon Pediyatrik Enfeksiyon Hastalıkları
Doktora
T.C. Sağlık Bakanlığı Zeynep Kamil Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastaneside Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Lisans
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
Lise
Magosa Namık Kemal Lisesi

Erhan Sayali

Uzm. Dr.

CASE Medical Simülasyon Eğitmeni

M.Erhan Sayalı Gymnasium Marianum Warburg / Almanya‘da lise eğitimini tamamladıktan sonra Würzburg Julius Maximillians Ünivesitesi Tıp Fakültesinden 1986 yılında mezun olmuştur. T.C. Sağlık Bakanlığı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile Hekimliği dalında uzmanlığını aldıktan sonra aynı hastanede Aile Hekimliği Uzmanı olarak 1992 -2012 yılları arasında ağırlıklı olarak Acil ve Dahiliye Servislerinde olmak üzere görev yapmıştır. 2012 yılından mayıs 2015 e kadar Kadıköy 3. No’lu Aile Sağlığı Merkezinde çalışmıştır. 2009- 2013 yılları arasında T.C. Sağlık Bakanlığı Istanbul Sağlık Müdürlüğü Simmerk Medikal Simülasyon Merkezinde Medikal simülasyon programlarında eğitmen olarak görev yapmıştır. Haziran 2015 itibarı ile Acıbadem Üniversitesi CASE ( Center of Advanced Simlation and Education ) adlı merkezde Medikal Simülasyon Eğitmeni olarak görevine devam etmektedir. Evli – 3 çocuk

CV'nin tamamı için tıklayın
Araştırma Alanları
Medikal Simülasyon Eğitim Teknikleri
Doktora
T.C. Sağlık Bakanlığı Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Aile Hekimliği Uzmanlığı
Lisans
Julius Maximillians Universitaet Tıp Fakültesi Würzburg / Almanya
Lise
Gymnasium Marianum Warburg / Almanya

OYA SAGIR

Okutman

CASE Hemşirelik Eğitmeni

2000 yılında Aydın Köşk Lisesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında Trakya Üniversitesi Hemşirelik Yüksek Lisans, 2014 yılında Acıbadem Üniversitesi Dahiliye Hemşireliği yüksek lisans programını bitirmiştir. Stroke, Enfeksiyon, Diyabet ve Eğitim Hemşireliği'nin yanı sıra Kalite Yönetim Sorumluluğu yapmıştır. İlk Yardım Eğitmenliği sertifikasını almıştır. Evli.

Yüksek Lisans
Dahiliye Hemşireliği
Lisans
Trakya Üniversitesi
Lise
Köşk Lisesi